Праздничный портал :: праздник, свадьба, корпоратив, день рождения,поздравления, сценарии

 

Праздничная барахолка

Календарь праздников

День когда проводится обряд венчания Венчальный день
Февраль 2020
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
Нет праздников в этом месяце

Меню


Поздравления


привітання

Сценарии

ОТЗЫВЫ

EVENT-Портфоліо «ComedyOrg-Королі вечірок»

Відкриття та презентації.

За 5 років роботи спеціалісти нашої організації втілили в життя оригінальні сценарії відкриттів та презентацій різної складності. Якісне музичне оформлення у супроводі професійного ведучого або регулярно повторюваних рекламних джинглів ( аудіо кліпи розроблені і записані спеціально для Вашого рекламного заходу) завжди залишали позитивні відгуки замовників та приваблювали увагу потенційних клієнтів. Ми допомогли яскраво відкритись та презентувати нові продукти багатьом представникам малого та великого бізнесу області та країни. Серед яких Магазин ДЦ(м.Львів та м.Тячів), Супермаркет «Вопак» (відкриття в м. Свалява), ТЦ «Дастор» (відкриття 2-го поверху), автосалон «Закарпат-Авто» (презентація Skoda Octavia A5 FL), м-н «Кераміка» (відкриття в м.Ужгород ), Аптека «Доброго дня» (відкриття в м.Свалява), Китайська народна кухня «Панда» (відкриття в м.Ужгород), м-н «Діавест» (відкриття м.Ужгород, м.Мукачево) та інші.

 

Вечірки та події.

«ComedyOrg – Королі вечірок» приймають активну участь у вечірньому житті м. Ужгород. Про це сам за себе розповість список наших постійних клієнтів: Ресторан «Old Continent» (Новий рік 2009, Показ моделей «Fashion House весна-літо 2009», Показ моделей «Fashion House осінь-зима 2009» та численні вечірки сезону Літо 2009), ресторан «Інтурист-Закарпаття» (еліт-вечірка «30-річчя ГТК «Інтурист-Закарпаття», Новий рік 2006, серія вечірок Старий Новий рік, День Св. Валентина, 8-е березня), СП «Ройал ЛТД» (серія вечірок «Сезон полювання за грошима»), компанія «Інтерснек-Україна» (серія корпоративних вечірок), «Тойота автоцентр Ужгород» (корпоративна вечірка) та інші.

Концертні заходи.

Організатори концертів та фестивалів знають, що успіх заходу залежить від якості музичного і візуального оформлення, професійності звукорежисера та досвіду ведучого. Саме тому наші спеціалісти регулярно займаються забезпеченням таких проектів як Міжнародний кулінарний фестиваль «Карпатський Рататуй»,  День автомобіліста в м.Ужгороді, Міс Містер ЗакДУ 2009, Міс Студентство Закарпаття (2008, 2009), Ужгородська Ліга Чемпіонів КВН, Містер УжНУ 2008 та численні студентські заходи.

Имя пользователя ComedyOrg
Регион Закарпатская область
Город Ужгород
Контактное лицо Игорь Кривошеев
Телефон 0632972222
E-mail
Адрес сайта http://www.comedyorg.com